Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

У Києві планують запровадити муніципальне страхування медиків

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення «Про страхування життя та здоров’я медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я м. Києва під час виконання професійних обов’язків».

Як повідомляє пресслужба Київради, місто планує запровадити муніципальний пакет додаткових соціальних гарантій для медичних працівників.

«Мета нашого рішення – підвищення рівня соціального захисту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я Києва. З поширенням в Україні коронавірусу медпрацівники виконують не просто свою роботу. Вони проявляють громадянську відповідальність та людську мужність, надаючи допомогу хворим в умовах підвищеного ризику для власного здоров'я. Тому потребують особливого захисту та соціальних гарантій від міста», - зазначила співавтор рішення, депутат Київради Алла Шлапак.

Загалом йдеться не лише про страхування життя та здоров'я медичних працівників в умовах поширення COVID-19. Соціальні гарантії мають намір поширити на виконання професійних обов'язків, на випадок захворювання, настання у зв'язку з цим інвалідності або смерті, зазначили в Київраді.