Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

МТСБУ почне виплати за зобов'язаннями страховика-банкрута «Київ РЕ»

МТСБУ починає врегулювання страхових випадків за зобов'язаннями страхової компанії «Київ РЕ», яка рік тому втратила право укладати договори "автоцивілки".

Відшкодування за невиконаними зобов'язаннями страховика буде здійснюватися як засіб для досягнення МТСБУ зобов'язання по поверненню страховикові залишку коштів його гарантійного внеску в фонді захисту потерпілих.

Такі виплати МТСБУ не відносяться до регламентних виплат і здійснюються добровільно на підставі порядку, встановленому МТСБУ.

Прийом документів для виконання зобов'язань «Київ РЕ» зі сплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, буде здійснюватися в період з 01.10.2020 по 31.12.2020.

Документи необхідно надіслати поштою на адресу МТСБУ: 02002, Київ-2, а/с 272.

Граничну суму відшкодування за зобов'язаннями страховика на одного потерпілого визначить Президія з урахуванням отриманих заяв, прийнятих до розгляду і визнаних МТСБУ, та розміру наявного залишку коштів гарантійних внесків страховика в фонді захисту потерпілих.