Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Страхування та самоізоляція: нові правила в’їзду іноземців

Кабінет міністрів знову змінив правила в’їзду іноземців до України на період карантину. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Отже, згідно нових вимог:

1. На період дії карантину забороняється перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Єдине, під таку вимогу не підпадають іноземці та особи без громадянства, які постійно живуть в Україні. Крім того правило не поширюється на біженців та осіб, яким необхідний додатковий захист, працівників диппредставництв та консульських установ іноземних країн, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх родин. Також під вимогу не підпадають військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав – членів НАТО та держав – учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів ЗСУ.

2. На самоізоляцію мають йти особи, які перетинають український кордон та прибули з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням коронавірусу ("червоний список").

Ця норма не поширюється на такі категорії осіб:
- які не досягли 12 років;
- які прибувають в Україну для навчання у вишах;
- які є громадянами (підданими) держав із значним поширенням коронавірусу та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб;
- працівників диппредставництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей;
- водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;
- інструкторів збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів ЗСУ;
- діячів культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;
- осіб, що перевозять гемопоетичні стовбурові клітини для трансплантації;
- які мають негативний результат тестування на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону.

Правила діятимуть до завершення карантину. Зараз цією датою є 31 жовтня.