Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

НБУ анулював ліцензії 8 страховикам

Національний банк від 11 вересня ухвалив рішення про анулювання всіх ліцензій шістьом страховим компаніям на підставі поданих ними заяв.

Про це повідомили у регулятора на запит "Інтерфакс-Україна".

Уточнюється, що ліцензій позбулися страхові компанії "Гарант-Система", "Кремінь", "В. І П.", "Інгруп", "Страхові гарантії", "Проксіма".

Крім того, 9 жовтня було ухвалено рішення про анулювання всіх ліцензій СК "Захід-Резерв" і 25 вересня 2020 року - СК "Укрфінстрах" на підставі поданих заяв.

Відповідаючи на запитання агентства про причини та наслідки для страхового ринку анулювання ліцензій СК "Кремінь", оскільки компанія посідала топові позиції зі збору премій, у НБУ зазначили, що страховик звернувся до Національного банку із заявою про анулювання всіх його ліцензій за власним бажанням.

Обсяги страхових премій СК "Кремінь" у 2019 році становили майже 1,5 млрд грн, у I кварталі 2020 року - 242 млн грн. Однак компанія практично не працювала з фізичними особами (їхня частка в загальному обсязі премій у 2019 році становили лише 0,25%).

Основним напрямом діяльності СК "Кремінь" було обслуговування юридичних осіб та надання послуг із перестрахування з добровільних видів страхування майна, вантажів та відповідальності. Рівень виплат компанії за цими видами у 2019 році становив 0,42%.