Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Українці почали витрачати більше грошей на страхування авто

У січні-жовтні 2020 року страховиками ОСЦПВ було укладено майже 7 млн. договорів, що на 3,6% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Сума страхових платежів склала понад 5,1 млрд. грн. (+22,4%).

За 10 місяців 2020 року страховики врегулювали у сегменті автоцивілки понад 118.7 тис. вимог постраждалих в ДТП, виплати сягнули 2.3 млрд. грн.(+ 11% до показників того ж періоду минулого року).

За даними МТСБУ, понад 40,3 тис. страхових виплат здійснено по ДТП, оформлених з використанням європротоколу.

Сума виплат за страховими випадками, врегульованим по європротоколу, збільшилася на 12% і склала за січень-жовтень 2020 понад 400 млн. грн. Питома вага вимог, врегульованих по європротоколу в загальній кількості оплачених вимог склала 33,9%, а в загальній сумі виплат - 17,5%.

Нагадаємо, що у 2021 році страховий поліс ОСЦПВ може подорожчати на 10-20%. Серед передумов до цього – збільшення виплат по ДТП серед страхових компаній, зростання вартості ремонту автомобілів, а також кількості аварій та тяжкості їхніх наслідків.