Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Як оцінюють збиток від страхової події за полісом КАСКО

Які збитки покриє страховка КАСКО після ДТП, пожежі, стихійного лиха або акту вандалізму — встановить представник страхової компанії або незалежний експерт. Сума компенсації стане відома тільки після огляду пошкодженого автомобіля, в ході якого буде оцінено отримані матеріальні збитки.

Багато компаній включають в програми страхування КАСКО опцію «експрес-врегулювання», за наявності якої збиток покривається без проведення експертизи та навіть без візитів в офіс. Але цей привілей спрацьовує не частіше 1 разу на рік і тільки при незначних пошкодженнях.

Якщо хочете отримати відшкодування більш значних втрат, доведеться надавати автомобіль на огляд. В ході цієї процедури фахівець знайде явні та приховані пошкодження, які отримані внаслідок страхового випадку та ті, що не мають відношення до події, якщо такі є.

Де і коли проводиться оцінка збитку

Місце огляду підбирається з урахуванням обставин. Якщо авто може пересуватися своїм ходом, а водій не заперечує проти невеликої «подорожі», огляд виконується на сервісному майданчику страховика або в автодилера. Процедура може також проводитися на будь-який СТО або на відкритому добре освітленому майданчику (наприклад, на стоянці).

Найчастіше експертиза призначається на наступний день або через 2–5 днів після подання заяви щодо страхової події. Іноді представники страхових компаній виїжджають на місце події через 1–3 години після дзвінка клієнта. Час призначає фахівець страхової компанії, що приймає дзвінок клієнта і реєструє страховий випадок.

Важливо: якщо майданчик знаходиться на вулиці, а якість штучного освітлення залишає бажати кращого, огляд буде проводитися у світлий час доби.


Як відбувається огляд

В першу чергу фахівець з оцінки збитків (дипломований технік) проведе візуальний огляд. Під час цієї процедури він виявить, опише і сфотографує всі видимі пошкодження кузова, освітлювальних приладів, салону і скляних елементів.

Якщо виникнуть підозри на наявність прихованих дефектів конструкції, буде потрібна додаткова експертиза в сервісному центрі. В цьому випадку оцінювач буде присутній при проведенні додаткового огляду співробітниками СТО, під час якого виконується часткове розбирання автомобіля. Після проведення експертизи фахівець складе акт, де докладно опише всі пошкодження.

Завершальний етап — визначення розміру компенсації. При проведенні розрахунків оцінювач буде орієнтуватися на середні ринкові ціни або на вартість послуг і деталей у конкретної СТО, це залежить від умов страхування.

Важливі моменти

- Уточніть дату і місце проведення огляду при першому дзвінку в страхову компанію, який необхідно зробити протягом короткого часу після настання страхової події (термін повідомлення вказано в договорі КАСКО).
- Не ремонтуйте машину до проведення огляду.
- Шар бруду на кузові може завадити визначити точний розмір збитку. Перед зустріччю з представником страховика відвезіть машину на автомийку (після обов'язкого узгодження зі страховою).