Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Чому дешевий поліс автострахування купувати небезпечно?

Вартість полісу автоцивілки (ОСЦПВ) може суттєво відрізнятися в залежності від деяких чинників. Цінові пропозиції від страхових компаній можуть відрізнятися майже вдвічі. Варто відповідально ставитися до вибору. Чому не варто купувати найдешевшу страховку?

Автоцивілка – це поліс, який гарантує виплату відшкодування не тому, хто його купив, а постраждалому в ДТП. Саме тому багато автовласників купують автоцивілку "для поліції", тобто заради того, щоб не отримати штраф через його відсутність. Відповідно, беруть найдешевший поліс. Між тим, у випадку ДТП найдешевший поліс може не захистити. Адже якщо страхова компанія не виконає своїх зобов'язань або поліс визнають підробкою, платити відшкодування за чуже авто доведеться саме власнику дешевого поліса. І зобов'яже це зробити суд, а згодом – виконавча служба. Остання заради сплати боргу може конфіскувати майно власника – як машину, так і нерухомість.

Тому надійність страхової компанії при купівлі автоцивілки важлива. Її можна перевірити за співвідношенням отриманих та виплачених коштів, в соцмережах та на форумах. Зазвичай найдешевші поліси – у страхових компаній, які мають проблеми із залученням клієнтів, тож роблять максимальні знижки на автоцивілку. Саме їх потрібно остерігатися.

Вартість полісу автоцивілки регулюється державою – вона залежить від типу транспортного засобу, об'єму двигуна, місця проживання власника та кількох інших аспектів. Однак якщо поліс на ваше авто коштує значно дешевше, ніж у конкурентів – потрібно замислитись про надійність страхової компанії.

Деякі страховики практикують так звані "прямі виплати" – коли у випадку ДТП саме компанія, у якої придбано поліси, виплачує відшкодування. Такий принцип значно ефективніший при свідомому виборі страхової компанії, однак ціна полісу зазвичай вища.

Поліс "автоцивілки" треба купувати лише раз на рік, а ціна його співставна з повним баком пального. Тому зекономити сотню-другу гривень на страховці – не найкраща ідея.

Обирайте надійного страховика, і тоді у випадку ДТП проблем з відшкодування не буде.