Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Водіям на замітку: За що автомобіліста можуть оштрафувати в Польщі

Багато українців їздять до Польщі на заробітки або подорожувати. Якщо це робити на автомобілі, то очевидно, що потрібно знати місцеві правила дорожнього руху.

Загалом скрізь вони майже однакові, але в деяких країнах є особливості.

У Польщі ПДР дещо відрізняються від українських, тому їх треба вивчити заздалегідь. Як повідомляє сайт inPoland, штраф там можна отримати за деякі дії, які в Україні не є протизаконними.

Наприклад, в Польщі не можна виїжджати на перехрестя на "жовте світло". Виняток може бути, якщо воно загоряється на світлофорі в останній момент, і водій не зміг би вчасно загальмувати. Штраф за таке порушення становить до 500 злотих.

Також не можна обганяти інші транспортні засоби на позначеному повороті. Це дозволено тільки на односторонніх і двосторонніх дорогах з позначеними смугами. За порушення цього правила доведеться заплатити 300 злотих.

Можна отримати штраф за брудний автомобіль. Наприклад, якщо ви долали бездоріжжя, то можете забруднити дорогу. А це, в свою чергу, тягне на штраф до 1500 злотих.

У Польщі не можна паркуватися на території для таксі. Якщо є перекреслений знак зі словом "Таксі", то це означає початок зупинки цих авто, а не її закінчення. Багато водіїв можуть неправильно розуміти цю табличку. А знак "Таксі" без хреста означає кінець зупинки. Штраф за порушення цього правила становить 100 злотих.

У країні можна паркуватися на тротуарі, але для цього потрібно залишити пішоходам мінімальну відстань 1,5 метра. Якщо за цим не простежити, то можна отримати штраф у розмірі 100 злотих.

Також у Польщі обмеження швидкості для легкового автомобіля з причепом таке ж, як для вантажівок. На автостраді це 80 км/год. На інших дорогах, де звичайним машинам можна їхати 90 км/год, авто з причепом має рухатися зі швидкістю 70.

Ще водіїв можуть оштрафувати на 200 злотих за неналежне використання аварійної смуги автостради. На ній можна зупинятися тільки в разі аварійної зупинки.