Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Оксамитовий сезон: як влаштувати безпечну відпустку за кордоном

Вересень — прекрасний час для поїздок до ближнього і далекого закордоння.

У цей період погода ще нагадує про тепле літо, а щільність туристичних потоків значно знижується внаслідок скорочення кількості відпускників. Пропонуємо кілька порад, як безпечно подорожувати за кордоном в оксамитовий сезон 2021.

Обирайте надійний напрямок

Під час вибору напрямку віддавайте перевагу країні, в якій кількість захворілих коронавірусом громадян не перевищує кілька десятків людей на 100 000 населення. Перед поїздкою перевірте інформацію про епідеміологічну ситуацію: перелік держав з відносно безпечною зеленою зоною може змінюватися мало не щодня.

Захистіть себе від фінансових ризиків на випадок інфікуванням коронавірусом

В період епідемії туристам варто дотримуватися правила: сподіваючись на краще, готуйся до гіршого. Перед поїздкою за кордон ви повинні бути впевнені, що у разі зараження вірусом у вас будуть вільні гроші на діагностичні процедури, стаціонарне лікування (зокрема на реанімацію) і перебування в клініці. Цю впевненість дарує поліс туристичного страхування з покриттям COVID-19.

Розширюйте страховий захист

Базова страховка для виїзду за кордон покриває медичні витрати на суму до 30 000 євро. Деякі держави просять збільшити розмір мінімального страхового покриття через підвищений ризик захворювання коронавірусом.

Звичайний поліс покриває невідкладну та екстрену медичну допомогу в разі гострих захворювань, травм і загострення хронічних хвороб. Розширений захист, зокрема з опцією активного відпочинку, дає змогу не платити за лікування травм, отриманих під час занять аматорським спортом.


Віддавайте перевагу автомобілю

З епідеміологічної точки зору одну з найбільших небезпек становить будь-який громадський транспорт, особливо міжнародний. Ризик заразитися зростає в аеропортах — в чергах на реєстрацію і здавання тестів.

Якщо існує можливість подорожувати на особистому або орендованому автомобілі, віддайте перевагу цьому виду транспорту. Пересуваючись на автомобілі, ви істотно обмежите кількість небажаних контактів з потенційними носіями вірусу.

Важливо: для подорожі на автомобілі необхідно оформити страховку Зелена карта (міжнародний аналог ОСЦПВ), яка діє за кордоном в 48 країнах.


Отримуйте актуальну інформацію на інтерактивній карті МЗС, в додатку «Друг», на сайті Європейського центру запобігання і контролю захворювань ecdc.europa.eu. Перед поїздкою зателефонуйте до Українського посольства або консульства в закордонній країні, щоб з'ясувати відомості про поточну епідеміологічну ситуацію і вимоги до туристів.