Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Оновлена автоцивілка: що зміниться для водіїв і пішоходів

Законопроєкт передбачає підвищення розмірів страхових сум, спрощення процедури виплат за страховиків-банкрутів, скасування виплат з урахуванням так званого «зносу» і багато іншого.

Чи покращать ці новації життя учасників дорожнього руху?

"Модернізувати законодавство потрібно насамперед для підвищення рівня захисту постраждалих у ДТП, щоб він поступово наближався до європейських стандартів", - пояснює Володимир Шевченко, Генеральний директор МТСБУ.
На його думку, найболючіші проблеми, про які страховики ОСЦПВ і Бюро чують мало не кожен день, — це виплати з урахуванням т. з. «зносу запчастин» автомобіля і виплати за страховиків-банкрутів. Чинний закон містить застарілі й несправедливі норми з цих питань.

В Україні середній вік автопарку, за різними оцінками, становить від 19 до 24 років. Тобто значна частина постраждалих отримує виплати за вирахуванням зносу на запчастини в 50−70%. Розміру компенсації не вистачає, щоб відремонтувати автомобіль, і обурення людей таким фактом можна зрозуміти. Те, що ми називаємо «скасування зносу», у новому законі означає відновлення автомобіля до стану, в якому він був до аварії. Зараз працюємо над тим, як правильно це сформулювати юридично.

Друга проблема — виплати за страховиків-банкрутів і компанії, які припинили діяльність, не виконавши своїх зобов’язань перед постраждалими. Незважаючи на достатність коштів у фондах МТСБУ, отримання відшкодування людям доводиться чекати роками, оскільки банкрутство або ліквідація компанії є досить тривалими юридичними процедурами.

Коли новий закон буде прийнятий, МТСБУ зможе здійснювати регламентні виплати за компанії, які не виконали свої зобов’язання з виплати страхового відшкодування постраждалим, через певний чітко визначений термін незалежно від формальних процедур банкрутства.

Страхові суми за ОСЦПВ зростуть

Законопроєкт також передбачає поступове збільшення розмірів страхових сум (максимального розміру виплат за ОСЦПВ) до європейського рівня. Зараз ми обмежені тим, що згідно із законом підвищувати страхові суми можна тільки відповідно до показників інфляції. Хоча за ініціативою страховиків регулятор постійно збільшує страхові суми, потрібно докорінно змінювати підхід, особливо в частині виплат за шкоду життю і здоров’ю.

Вже в перший рік після прийняття нового закону страхові суми мають скласти:

- за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю, — 1 млн грн на одного постраждалого (5 млн грн на один страховий випадок);
- за шкоду, заподіяну майну, — 500 тис. грн на одного постраждалого (2,5 млн грн на один страховий випадок).

Особливо важливе збільшення страхових сум за шкоду життю і здоров’ю. Чинні страхові суми значно обмежують розмір реального відшкодування, встановленого відповідно до норм Цивільного кодексу України. Коштів може не вистачити, скажімо, у разі смерті або інвалідності годувальника сім'ї. Уявлення про масштаб проблеми дає статистика ДТП: щорічно в Україні в результаті аварії травмується близько 32 тис. осіб, гине — понад 3,5 тис.

Іноді учасники ДТП, в яких травмовано людей, навіть не звертаються до страхової компанії за відшкодуванням, тому що винуватці хочуть уникнути кримінального покарання, а постраждалі — не вірять, що отримають суму, яка дійсно компенсує витрати на лікування. Збільшення страхових сум разом із декриміналізацією завдання тілесних ушкоджень середньої тяжкості, завданих у результаті ДТП, може зробити страхову допомогу більш ефективною.

Також у законі планується переглянути механізм надання страхового захисту за ОСЦПВ для пільгових категорій громадян.

Коли чекати на прийняття нового закону? За словами Володимира Шевченка, закон «Про ОСЦПВ» приблизно через півроку-рік дійде по першого читання. Вже наступного року страховики і автовласники зможуть жити за новими, більш сучасними правилами.

За матеріалами: НВ Бізнес