Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Страхування життя: кому воно потрібне та що дає

Страхування життя потрібно не тільки тим, хто займається екстремальними видами спорту або постійно ризикує своїм життям на роботі.

У такий спосіб є реальна можливість накопичити гроші на якусь важливу подію: весілля, перший іпотечний внесок, на навчання дітей та ін. Тобто, окрім стартової мети — забезпечити фінансову подушку безпеки для рідних на випадок, якщо зі застрахованою особою щось станеться, у цього виду страхового захисту є багато інших можливостей.

Які основні цілі страхування життя?

Класичні програми страхування життя передбачають фінансовий  захист родини застрахованої особи від її передчасної смерті або втрати працездатності. Розмір страхової суми у різних страхових компаній буде відрізнятися, може сягати суми 200 тис. евро чи навіть більше. Виплату отримують рідні загиблого у термін до 30 днів. Цей вид страхового захисту стає основою для змішаних програм, коли виплату можна отримати в разі отримання травми чи настання хвороби.

Також страхові програми life-страхування дозволяють накопичити певну суму на пенсію або на навчання дитини.

Тобто можна протягом якогось періоду сплачувати страхові внески і по закінченню терміну дії договору капіталом разом із накопиченими бонусами зможе розпоряджатися застрахована особа.

Страхова сума в таких угодах зростає до 500 тис. евро. Термін дії таких договорів — від 5 до 20 років. Менше, ніж на 5 років заключати угоду невигідно, тому що у цьому випадку прибуток буде невеликим, а тарифи високими.

Кому найбільше потрібне страхування життя?

Фінансові експерти радять подбати про своє майбутнє кожному. Насамперед це важливо для тих людей, хто прагне мати забезпечену старість і не залежати від держави.

Також можна таким чином подбати про майбутнє власних дітей, онуків. Такі страхові виплати матимуть конкретну адресність — гроші зможе отримати тільки та особа, що була вказана у страховому договорі.

Серед додаткових переваг life-страхування називають те, що страхові виплати не оподатковуються, їх не можна конфіскувати, заарештувати, розділити при розлученні.

Паралельно можна подбати про захист власного здоров’я від нещасних випадків або серйозних хвороб. Окремі програми передбачають виплати ста відсотків страхової суми, якщо з людиною щось станеться або їй потрібно буде складне лікування. Таким чином система страхування разом із надійною страховою компанією допоможуть подолати усі життєві негаразди.