Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Як змінюється ринок страхування в Україні під час війни

Вже у березні українські страховики втратили близько половини надходжень страхових премій. При цьому значно змінилася модель дистрибуції страхових полісів та процеси відшкодування, дедалі більше трансформуючись в онлайн.

Нацбанк 27 лютого рекомендував страховикам спростити процедуру врегулювання страхових випадків — максимально використовувати електронні документи, коли неможливе або ускладнене отримання їх оригіналів від страхувальників.

Туристичне страхування

До 24 квітня компанії асистанс, які організовують медичну допомогу за кордоном, просили українців покривати витрати на лікування самостійно. Система працювала за принципом: плати сам, а за компенсацією звертайся до страховика. Через екстрено введені обмеження Нацбанку, страховики не могли вчасно перераховувати валюту асистансом для організації медичної допомоги. Тепер обмеження для страховиків по цих оплатах знято.

Також українці можуть оформити електронний медичний поліс перебуваючи за кордоном. Це зроблено для того, щоб переселенці, які екстрено виїжджають з країни, не залишалися без медичного захисту.

Перехід на цифровий поліс «Зелена картка»

Одним із вагомих досягнень ринку страхування стало рішення Моторно-транспортного (страхового) бюро України та страхових компаній затвердити з 2 березня електронний поліс «Зелена картка» для виїзду за кордон на авто.

У перші дні війни відчувався дефіцит паперових бланків. Електронний поліс не передбачає друку «Зеленої картки», відповідно водії могли оформити її через смартфон і отримати в PDF форматі на email. Така альтернатива зняла навантаження зі страхових компаній у період ажіотажу та допомогла українцям застрахуватися віддалено.

Крім іншого електронна Зелена картка актуальна для тих, хто залишається за кордоном і у кого закінчується термін дії страховки. Поліс доступний, навіть якщо ви не в Україні.

Страхування за кордоном дороге. Наприклад, вартість «імпортної» автоцивілки може перевищувати вартість нашої у 2 — 5 разів. Наприклад, річна автоцивілка у Польщі коштуватиме близько 400 євро. У той час Зелена картка коштує близько 200 євро.

Автостраховки ОСЦПВ та КАСКО

Страхові компанії у штатному режимі працюють на неокупованих територіях: фіксують факт ДТП, виплачують компенсацію за обовʼязковим полісом автоцивілки та добровільним — КАСКО.

З життєво важливого ​​для водіїв за кордоном — низка страховиків пропонують розширені програми КАСКО з територією дії ЄС.

Нещодавно Нацбанк анонсував нові правила для обовʼязкового автострахування ОСЦПВ, які набудуть чинності вже 1 липня. Зміни передбачають:
Збільшення страхового покриття за автоцивілкою до 160 000 грн на майно та 320 000 грн на життя та здоровʼя.
Збільшення виплати за європротоколом до 80 000 грн (було 50 000 грн)
Розширення коридору коефіцієнтів
Включення інформації по полісу «Зелена картка» в єдину базу МТСБУ.

Очікується, що нововведення спричинять підвищення ціни на ОСЦПВ на 5-15%. По-перше, подорожчання повʼязане безпосередньо з якіснішими лімітами відповідальності. По-друге, воно буде спровоковане коефіцієнтами, за допомогою яких страховики зможуть бути гнучкими для водіїв із безаварійним стажем водіння, та навпаки для тих, хто регулярно потрапляє у ДТП.

За матеріалами: Forbes.ua