Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Кілька секретів про те, як безпечно їздити у спекуБагато водіїв навіть не замислюються про те, що спекотна погода негативно впливає на їхню реакцію і може спровокувати аварію. Висока температура розслаблює, притуплює пильність, особливо під час стояння в автомобільних заторах.

Як стверджують медики, під час особливо спекотної погоди, люди за кермом потрапляють в т.зв. "групу ризику" нарівні з тими, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи. Перебуваючи у "пробці" під безперервним впливом сонця, автовласник не має можливості сховатися від спеки і змушений залишатися в гарячій залізній коробці.
За різними оцінками, у спеку серед тих, кому був поставлений діагноз «тепловий удар», близько 20% -30% складають водії та їхні пасажири.

Не варто забувати і про те, що спека може спровокувати загострення різних хронічних захворювань, сильний головний біль, загальне погіршення самопочуття. При найменшому нездужанні треба негайно зупинитися, випити води, вмитися, при необхідності прийняти ліки. Якщо стан не покращиться, то повертатися за кермо і самостійно продовжувати шлях не варто.

Співробітники ДАІ рекомендують в спекотну погоду обов'язково возити в машині кілька пляшок прохолодних напоїв, особливо, якщо в салоні знаходяться діти, а також додати в аптечку лікарські засоби. Крім того, слід правильно вибирати і час для тривалих поїздок - найкраще їх здійснювати або рано вранці, до спеки, або вже ввечері, коли спека спаде.

18.06.2012