Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Активісти “полюють” на неправильно припарковані авто

У Києві таких рейдів пройшло декілька - на площі Льва Толстого та біля Бесарабського ринку. Найближчим часом активісти руху планують нове “полювання на порушників” у центрі столиці.

За словами керівника руху СтопХам в Україні Дениса Голдіна, група активістів із Києва налічує 800 осіб, а по всій країні - більше трьох тисяч осіб.

"У нас є два види наклейок - легкі і жорсткі. Перші знімаються за лічені секунди, а другі водії знімають близько півгодини. Їх ми використовуємо, коли водій скоїв повторне порушення", - розповів Голдін.

Як зазначає Сегодня, наклейки активісти замовляють за свій рахунок. Столична ДАІ не проти такої акції. А в міліції заявляють, що, у випадку, якщо наклейка пошкодить машину, коли водій буде її знімати, то активістів можуть притягнути до кримінальної відповідальності. "Хоча подібних звернень поки що не було", - заявив газеті начальник ЦГЗ київської міліції Ігор Михалко.

23.07.2012