Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ випробує прилад, що розпізнає п'яних водіїв за 300 метрів


"У наших колег з Росії є такий спеціальний технічний прилад, який називається "Бутон", він на відстані приблизно 300 метрів сигналізує співробітникам Державної автоінспекції про те, що в салоні автомобіля, що наближається, у водія або у пасажира є ознаки алкогольного сп'яніння", - цитує Рєзнікова УНІАН.

 


Визначати пари спирту алколазер під назвою «Бутон» може на відстані до 300 метрів при швидкості машини не більше 150 км / г. При цьому розробники підкреслюють, що реагувати, наприклад, на незамерзаючу рідину з вмістом спирту він не буде. Правда, за умови, якщо ця рідина зроблена згідно з діючими нормами. А ось з чим прилад дійсно впоратися не може, так це з визначенням, хто ж із присутніх в автомобілі вживав алкоголь - водій або пасажири.


Резніков зазначив, що протягом двох тижнів має намір доповісти міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку про досвід використання в Росії цього приладу, після чого, швидше за все, буде прийнято рішення про його експериментальне використання в Україні.
В залежності від результатів випробування і проходження сертифікації в Україні цей прилад буде придбано і передано для користувння інспекторам Державної автоінспекції, додав Резніков.