Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Водії визначили, де в Україні найкращі дороги

Також під час опитування з'ясувалося, що 84% українських водіїв готові користуватися платними автоcтрадами за умови того, що їх якість буде кращою, ніж у звичайних доріг. При цьому 70% автолюбителів хотіли б платити не більше 0,25 грн. за 1 км руху по такій дорозі. Принципово користуватися платними дорогами відмовилися лише 16% респондентів.

 

Практично всі водії (96%) впевнені, що якість дорожнього покриття негативно впливає на стан ходової частини автомобіля. У той же час 68% опитаних відзначили, що через поганий стан дорожнього покриття у них навіть траплялися поломки автомобіля безпосередньо в дорозі. До речі, для того, щоб уникнути зайвих проблем на дорозі, страховики радять автовласникам вчасно потурбуватися про страхування свого "залізного коня".

Найчастіше ремонтні роботи як на головних, так і на другорядних вулицях свого міста помічають вінничани. А ось більшість водіїв з Івано-Франківська відзначили, що таких робіт протягом року вони не бачать взагалі.

Опитування проводилося серед користувачів сайту AUTO.ria.ua, які відзначили, що керують автівкою. В опитуванні взяли участь 15000 респондентів з усієї України.