Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Найдорожчі авто купують в Одесі

Варто відзначити, що майже половина (48%) придбаних в минулому місяці автомобілів в Києві коштують від 17 до 35 тис. доларів. 35% від загальної кількості проданих машин припало на недорогі авто, і 17% машин, придбаних у Києві та області, преміум-і люкс-класів, які коштують понад 35 тис. доларів. Найбільше кияни і жителі області люблять седани, повідомляє "Дело".

На другому місці розташувався Донецьк і область, де минулого місяця було реалізовано 2,6 тис. машин. Найбільше було продано недорогих автомобілів - 1,4 тис. машин (52% від загальних продажів).

Дніпропетровськ замикає трійку лідерів: за минулий місяць з майданчиків автосалонів міста виїхало 1,7 тис. автотранспортних засобів. Так само, як і в Донецьку, майже половина придбаних автомобілів коштують не більше 17 тис. доларів (47%).

Четверте і п'яте місця зайняли Крим і Харків. Ці міста не тільки увійшли в п'ятірку лідерів, але і виявилися останніми містами, де минулого місяця було реалізовано більше 1 тис. автотранспортних засобів.

Жителі Криму у вересні придбали 1,4 тис. автомобілів. Топ-5 замикає Харків з 1,2 тис. проданих "залізних коней", середня вартість автомобіля в регіоні становить 22,7 тис. доларів.

Одеська область не потрапила до топ-п'ятірки, але стала лідером з продажу автомобілів преміум-і люкс-класу - в регіоні було куплено 164 дорогих автомобіля (19% від загальної кількості проданих авто). Середня вартість машини по області склала 27 тис. доларів - це найбільший показник в країні.

За Одесою розташувалися Луганськ (874 проданих авто), Запоріжжя (802 авто) і Полтава

(609 проданих машин). Десятку замикає Львів, де було реалізовано 523 автомобіля. Покупці Полтави поставили своєрідний антирекорд: середня вартість автомобіля в регіоні найменша в Україні - 17,7 тис. доларів, також у цьому місті було продано найменшу кількість позашляховиків - всього 19% від загальних продажів.

Далі йдуть Вінниця (432 проданих автомобіля), Черкаси (400 авто), Миколаїв (399 авто), Суми (384 авто), Кіровоград (365 авто), Хмельницький (349 авто), Чернігів (324 авто), Закарпаття (232 авто) і Житомир, де минулого місяця було реалізовано 262 автомобілі. Примітно те, що в Сумах і Чернігові продано найменшу кількість автомобілів преміум-і люкс-класів - частка від загальних продажів складає 5% і 6% відповідно. А в Кіровограді покупці зробили ставку на недорогі машини - в регіоні було реалізовано 60% машин вартістю менше 17 тис. доларів.

Найменше легкових авто в Україні у вересні продали в Івано-Франківську, Херсоні, Рівному, Волині, Тернополі та Чернівцях. Загальна кількість проданих автівок у вищевказаних регіонах не дотягла і до 1 тис. одиниць.

Останню сходинку рейтингу займають Чернівці - в місті та області було продано всього 114 машини.

Страховики радять, купуючи новий автомобіль, не варто економити на страхуванні. Поліс КАСКО здатний вирішити багато проблем власників авто, особливо - нових.

До речі, СК «Рідна» пропонує вигідні умови страхування КАСКО і гарантує своєчасні виплати при настанні страхового випадку.