Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Щодня на киян падають по п'ять бурульок

бурульки падаютьВраховуючи обставини і складні погодні умови, не тільки автомобілістам, але і пішоходам слід подумати про страхування. Поліс страхування від нещасного випадку в СК «Рідна» обійдеться зовсім не дорого - від 50 грн (тривалість страховки - 3 місяці), але у випадку травми страхова виплата здатна буде покрити витрати на медичну допомогу.

 

Більш детальна інформація про страхування від нещасного випадку за тел.: (044) 425-12-90

«Середня статистика - за добу звертаються за допомогою в лікувальні заклади приблизно 250 чоловік. На сьогоднішній день стаціонарно проходять лікування 27 осіб, які отримали травми в результаті падіння бурульок. Статистика така, що десь четверо дорослих і одна-дві дитини в день », - сказав керівник профільного управління Пшеничний.

За його словами, найчастіше такі випадки відбуваються біля житлових будинків або об'єктів, які не належать до комунальної власності. «І найбільше випадків відбувається в центральній частині міста, на Подолі, там, де є шатрові дахи, де служби просто не можуть виконати роботи по очищенню», - пояснив він.

Пшеничний зазначив, що хоча фахівці Служби порятунку не виїжджають очищати від снігу і льоду дахи житлових будинків, але у разі звернень мешканців і виникнення загрозливих ситуацій бригади служби безкоштовно проведуть необхідну роботу. Звертатися можна до чергового Служби порятунку за тел. 430-50-10.