Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Вирушаєте на гірськолижний курорт? Не забудьте про страховку!
гірськолижникиСтартував гірськолижний сезон. Попереду - свята, багато поїдуть відпочивати і кататися на лижах, сноубордах. Щоб чудовий відпочинок не був затьмарений неприємностями, ще до його початку слід подбати про важливі моменти.

Зокрема, якщо ви збираєтеся їхати на гірськолижний курорт, обов'язково придбайте поліс страхування від нещасного випадку. Страхова компанія «Рідна» пропонує вигідні умови страхових програм і гарантує своєчасність і чесність виплат.

За офіційними даними, за минулий сезон в травмпункти найвідомішого вітчизняного гірськолижного курорту - Буковеля - звернулося близько тисячі постраждалих із серйозними пошкодженнями. А травми різного ступеня там щодня отримують сотні людей.

Добровільне страхування в Україні не користується великим попитом, проте з урахуванням такої статистики варто задуматися про те, щоб придбати поліс хоча б на період гірськолижного відпочинку. Страховка, звичайно, не допоможе уникнути ушкодження, зате допоможе з оплатою лікування.

Зазвичай, страхові компанії пропонують гірськолижникам два види програм: для подорожуючих по Україні та для виїжджаючих за кордон. У більшості випадків набір ризиків стандартний, і в договорі просто необхідно передбачити катання на лижах чи сноуборді.

«Наші люди часто недооцінюють важливість страхування. Але в умовах підвищеного ризику (на гірськолижних курортах) воно необхідне», - розповідає Голова Правління СК «Рідна» Лариса Невшупа. За її словами, на українських курортах низька культура катання, як і сервіс та інфраструктура в цілому. Все це призводить до того, що травмуються лижники і сноубордисти нерідко, а з медичною допомогою можуть виникнути проблеми.

На закордонних курортах ситуація краща, але без наявності полісу медичного страхування необхідна допомога виллється в копієчку.

«Тому так важливо мати поліс страхування, виїжджаючи за кордон на гірськолижний курорт. І не тільки для отримання візи. Слід уважно почитати договір і перевірити, щоб він покривав медичну допомогу, яка може знадобиться, в повній мірі», - підкреслює Лариса Невшупа.

Необхідно пам'ятати про можливі підстави відмови у страховій виплаті. Наприклад, якщо під час отримання ушкодження застрахований перебував в стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотиків. Є і більш специфічні причини: ураження радіацією, участь у страйках та воєнних діях.

Страхова компанія «Рідна» пропонує програми страхування для лижників і сноубордистів, які планують відпочивати на українських і зарубіжних курортах, за вигідними тарифами та з доставкою додому або в офіс.

Замовте страховий поліс за телефонами (044) 425-12-90, 425-00-95 просто зараз!