Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Виплати за збитками від ДТП зростуть на 25%

Виплати страховиків щодо збитків від дорожньо-транспортних пригод в 2013 році складуть близько 2,5 млрд грн, що на 25% більше, ніж у 2012-му, прогнозує Ліга страхових організацій.

Серйозними каталізаторами зростання кількості страхових подій у 2013 році голова ради ЛСОУ Олександр Зальотов вважає збільшення лімітів відповідальності страхових компаній по ОСАЦВ та кількості ДТП як наслідок істотного погіршення стану автодоріг.

Також, на його думку, факторами росту є збільшення кількості ДТП як наслідок істотного погіршення стану автодоріг після цьогорічної зими і технічного стану вітчизняного автопарку, пише «Дело».

"Якщо в 2012 році страховики брали участь у відшкодуванні збитків близько 110 тис. ДТП, то в 2013 році очікується зростання цього показника до 20%", - вважає Олександр Зальотов.

За його словами, той факт, що обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами охоплено менше 90% автовласників, свідчить про те, що Україна дуже повільно реалізує заходи ООН - Глобальне десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, зазначив Зальотов.