Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

В Україні скорочується кількість страхових компаній

За минулий рік регулятором або за власною ініціативою страховиків було ліквідовано 26 компаній ризикового страхування і дві зі страхування життя, повідомляється в прес-релізі Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) з посиланням на заступника голови ради ЛСОУ Олександра Зальотова.

За його словами, ще близько 200 страхових компаній знаходяться в замороженому стані (сукупно на них припадає менше 1% від загальної кількості компаній, що працюють у цій сфері) і навряд чи зможуть найближчим часом створити конкуренцію на ринку, передає Maanimo.com.

Найімовірніше, в 2013 році Нацкомфінпослуг буде продовжувати стратегію скорочення числа страхових компаній.

"Скорочення числа піднаглядних страхових компаній в умовах недостатнього матеріального та кадрового забезпечення регулятора дозволить йому не тільки знизити навантаження на персонал, але і підвищити якість нагляду і в цілому інвестиційну привабливість вітчизняного страхового ринку", - зазначив Зальотов.

У свою чергу нагадуємо, що страхова компанія "Рідна" продовжує працювати стабільно, вчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед клієнтами.