Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

У 2013-му автоцивілка в Україні не буде різко дорожчати

В цілому, згідно з висновками Нацкомфінпослуг, автоцивілка в Україні не є збитковим видом страхування. Зокрема, за звітними даними страховиків (наведених у зведенні регулятора), відношення валових страхових виплат до валових страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників у 2010 році склало 42,7%, в 2011-му - 39,7%, за 3 квартали 2012-го - 39,4%. Для порівняння в звіті наводиться аналогічний показник Польщі - 60%.

З урахуванням цього, а також ряду інших факторів Нацкомісія відхилила пропозиції МТСБУ встановити базовий страховий платіж у розмірі 320 грн (збільшивши його на 78%), а також вирішила не поспішати з прийняттям нової редакції коригуючих коефіцієнтів (залежно від місця реєстрації транспортного засобу - К2, і в залежності від сфери використання транспортного засобу - К3), що припускає їх збільшення.

У висновках Нацкомфінуслуг підкреслюється, що підвищення вартості автоцивілки може здійснюватися тільки поступово і за наявності обгрунтування, що враховує збільшення рівня збитковості даного виду страхування.