Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Експерти радять, як прискорити отримання страхового відшкодування
Багатьох власників страхових полісів цікавить, як можна прискорити отримання відшкодування від страхової компанії при настанні страхового випадку.

Експерти у сфері права та страхування підготували кілька порад, які можуть допомогти.

Одна з них - це виключно письмове спілкування зі страховою компанією.

Також важливим є точне і беззаперечне виконання умов, прописаних у страховому договорі.

За словами адвоката Ростислава Кравця, головна порада - це виключно письмове спілкування зі страховою компанією. Строки виплат повинні бути зазначені в самому договорі і в правилах страхування, які також можна вимагати у страхової компанії. Якщо компанія затягує з виплатою, необхідно звернутися з відповідною скаргою до Нацфінпослуг і в Моторне транспортне бюро.

Подібні скарги часто прискорюють здійснення виплат.

У крайньому разі допоможе звернення з відповідним позовом до суду, але судовий процес і подальше виконання судового рішення може значно затягнутися.

Основоположним правилом для отримання відшкодування при настанні страхової події є точне і беззаперечне виконання умов, прописаних у договорі. На цьому акцентують увагу представники страхових компаній.

Основними з них є: обов'язкове інформування страховика про інцидент безпосередньо з місця події, виклик компетентних органів для оформлення і фіксації обставин події (ДАІ, міліція, пожежна охорона), надання страховику всіх необхідних документів і автомобіля для огляду у встановлені договором терміни.

За матеріалами: TRISTAR.com.ua