Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

За страхування на транспорті повинен платити перевізник

Заступник голови Ради Ліги страхових організацій України Олександр Зальотов 14 травня 2013 в Комітеті Верховної Ради України з транспорту і зв'язку презентував концепцію реформування страхового захисту пасажирів на всіх видах транспорту, повідомляється в прес-релізі Ліги.

За його словами, у сфері страхового захисту пасажирів на транспорті існує соціальна несправедливість, оскільки на міських маршрутах автобусного, водного та електротранспорту обов'язкове особисте страхування на пасажирів не поширюється.

Крім того, існуючий порядок оплати страхового внеску, коли за страховий захист свого життя і здоров'я платить пасажир, економічно неефективний і юридично суперечливий.

В результаті за 15 років існування обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті страхові платежі склали близько 1,5 млрд грн, а виплати - всього 40 млн грн. У середньому виплата на одного потерпілого склала 3,3 тис. грн. При цьому в перестрахування віддано в чотири рази більше коштів, ніж було здійснено безпосередньо страхових виплат потерпілим.

Світова практика свідчить про доцільність введення обов'язковості наявності страхового поліса відповідальності при здійсненні перевезення людей на всіх видах транспорту. При цьому важливо передбачити єдиний підхід в оцінці вартості людського життя, наприклад, не менше 500 тис. грн, і підвищені вимоги до надійності тих страховиків, які здійснюватимуть цей соціальний вид страхування.

На думку Олександра Зальотова, для цього необхідно прийняти закон України "Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності перевізника за заподіяння шкоди пасажирам", основною метою якого буде захист інтересів пасажирів шляхом забезпечення гарантованого відшкодування їм шкоди, заподіяної при перевезенні, незалежно від виду транспорту та характеру перевезення.

У підсумку це забезпечить адекватну і гарантовану реалізацію норм цивільного законодавства України у сфері відповідальності перевізника перед пасажирами, вважає представник ЛСОУ.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна