Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Іноземні страхові компанії зможуть працювати в Україні без посередників

Відсьогодні, з 17 травня 2013 року набирає чинності зміни до Закону «Про страхування» від 07.07.2005 р.

Документ набув чинності через 5 років після вступу України до СОТ і вносить суттєві зміни в діяльність іноземних страхових компаній в Україні.

Тепер іноземні страхові компанії, виконавши ряд законодавчих вимог, зможуть працювати на території України безпосередньо через власні представництва.

Раніше Україна дозволяла страховикам, які не є резидентами країни, брати участь у житті ринку через операції перестрахування.

Як заявила Президент ЛСОУ Наталія Гудима, обмеження зняті, Україна стала відкритою для нерезидентів, і це великий плюс розвитку нової сторінки українського страхування початку міжнародного співробітництва.

Серед основних необхідних умов для відкриття страховиком-нерезидентом філії в Україні укладення угоди про обмін інформацією між Нацкомфінпослуг та Уповноваженим органом за здійснення нагляду за страховими компаніями країни, в якій зареєстрований страховик-нерезидент; участь у міжнародному співробітництві у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом; а також ряд інших вимог.

«Безумовно, не варто чекати одномоментного входження в Україну представництв іноземних страхових компаній, проте це перший серйозний крок на шляху світової інтеграції, і така можливість посилить позиції українських страховиків, дозволить істотно розширити набір фінансових інструментів і надасть підприємствам реального сектора, банкам і фінансовим компаніям наших країн нові можливості для залучення і інвестування капіталу, поліпшить якість надаваних страхових послуг », - вважає Президент ЛСОУ.

Згідно законодавчим змінам, що набули чинності, страховикам України також дано право відкривати свої філії на території іноземної держави, в якій створений і діє страховик-нерезидент.

За матеріалами: forinsurer.com