Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ просить українців бути уважними на дорозі під час грози і шторму

гроза, блискавка, містоДАІ України звертається до водіїв з проханням залишатися уважними та обережними за кермом, особливо при складних погодних умовах: грозові дощі і шквальні вітри в Україну прийшли надовго, і в таку погоду подорожі за кермом стають особливо небезпечними.

У страхових компаніях, у свою чергу, нагадують про важливість автострахування. Купуючи поліс КАСКО, автовласник отримає надійний захист навіть в найбільш непередбачених випадках.

За прогнозами синоптиків 11 червня очікуються шквальні вітри, сильні дощі та грози у Вінницькій Житомирської, а також у Київській і Чернігівській областях. 12-13 червня збережуться несприятливі умови в Житомирській та Вінницькій областях, хоча і з проясненнями. Очікується град в окремих населених пунктах.

12 червня також короткочасний дощ і грози пройдуть в Київській, Чернігівській, Сумській областях, вдень - в Криму та Приазов'ї.

13 червня в південних, східних і центральних областях очікуються короткочасні дощі та грози.

ДАІ нагадує, що розумніше відмовитися від пересування на деякий час, якщо транспорт, що йде попереду, втрачається із виду. Має сенс замість того, щоб ризикувати життям, зупинитися на узбіччі і включити аварійну світлову сигналізацію.

У дощ, особливо з настанням темряви, водіям і пішоходам рекомендується обов'язково на дорозі зробити себе помітними. Водії повинні заздалегідь включити на автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - по можливості використовувати світлий одяг і світловідбиваючі елементи, що дозволить водіям здалеку побачити їх на дорозі.