Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

За кордоном страхують від «сухого закону» і подорожчання бензину
НЛО страхуванняПропонуємо огляд курйозних випадків і оригінальних страхових продуктів закордонних страхових компаній.
Російські страховики в масі своїй досить консервативні. Але іноді їм вдається запропонувати клієнтам по-справжньому цікаві продукти.
Наприклад, "Росгосстрах" страхує електроніку і побутову техніку за полісом "Поломка" від ризику удару блискавки, що не призвів до виникнення пожежі.
А столичний метрополітен застрахував свій рухомий склад серед іншого і від ризику викрадення.

Або, наприклад, в 2006 році депутати Свердловської області ввели для себе обов'язкове страхування на 0,5 млн руб. від службових ризиків, до числа яких увійшло потрапляння сторонніх предметів у горло.

На Заході популярне страхування від викрадення інопланетянами. Вперше такий вид страхування був запущений в 1998 році американською компанією St. Lawrence Agency. За її даними, менш ніж за рік було куплено близько 200 тис. таких страховок. А в 2008 році від ризику викрадення інопланетянами був застрахований суперкубок УЄФА, завойований футбольним клубом "Зеніт".

Британська страхова компанія застрахувала невинність учасниць релігійної секти з Північної Шотландії від непорочного зачаття під час другого пришестя Христа. Застраховані платили щорічно по £ 100 і в разі настання страхового випадку отримали б £ 1 млн. Але католицька церква заявила протест проти подібної практики, і страхування було припинено.

Страхування зірок кіно, спорту та шоу-бізнесу - справа звичайна. Навіть деякі російські зірки страхують свої "робочі інструменти". Так, Микола Басков застрахував на круглу суму свій голос, а гітарист Віктор Зінчук і стиліст Сергій Звєрєв - руки.

І в Америці, і в Європі страховики пропонують до 3000 страхових продуктів, серед яких - у прямому сенсі - фантастичні види страхування.

Цікавим випадком є ​​страхування чергового подолання Ла-Маншу. Один дивак вирішив переплисти протоку у ванні, попередньо застрахувавши "вояж" на 100 тисяч фунтів. Андеррайтер "Ллойда" незворушно прийняв цей ризик, висунувши лише умову, що зливний отвір ванної буде закрито пробкою.

Шведська компанія Біссо запропонувала своїм клієнтам на додаток до звичайного страхуванню автомобіля нові можливості: всього за 850 крон (112 доларів) водій отримує страхування від штрафу за перевищення швидкості (але тільки, якщо перевищення було не більше, ніж на 30 км / год). Також, за додаткову ціну, водії зможуть застрахуватися від штрафів за неправильне паркування. На жаль, страховка покриває лише штрафи, тому любителі швидкої їзди все одно ризикують позбавленням прав.

Голландська Hullberry Insurance Company - мабуть, найбільш незвичайна страхова компанія в світі. Серед її страхових продуктів є такі екзотичні види як страхування від викрадення інопланетянами, від введення в країні "сухого закону", від невдачі у лотереї.

Ось лише кілька найбільш несподіваних пропозицій цієї компанії.
1. Підвищення цін на бензин
Якщо ціна на бензин зросте більш ніж на 15%, то на наступні 1000 літрів страховка зобов'язується відшкодувати додаткові витрати. Вартість: 19,95 євро на рік.

2. Зачинилися двері
Ви вибігли з будинку без ключів, а двері зачинилися. Страхова обов'язково заплатить вам аж до 100 євро, залежно від часу дня і тижня. Вартість: від 18 євро на рік.

3. Застряг ліфт
У випадку якщо ви застрягли в ліфті, компанія компенсує вам втрачений час, заплативши 75 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

4. Невдача у лотереї
Той, хто за рік не менше 52 разів зіграв у лотерею і жодного разу нічого не виграв, отримає від страховика 2500 євро. Шанси на страховий випадок складають 1:4900, що зовсім непогано, враховуючи, що шанси виграти головний приз у лотереї з шести цифр складають 1:14 млн. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

5. Сухий закон
Якщо в країні буде введений сухий закон, то застраховані отримає в якості розради 500 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

6. Викрадення інопланетянами
"Страхова премія виплачується у разі, якщо підписанта проти його волі викрадуть із Землі інопланетяни", - йдеться в договорі страхування. У цьому випадку потерпілому присудять 5000 євро. Однак потрібно буде пред'явити довідки від лікарів і авіакосмічних органів. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

7. Без вини у в'язниці
Хто боїться незаслужено опинитися за гратами, може укласти з компанією договір страхування. У разі, якщо це відбудеться, отримає компенсацію у розмірі 500 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

8. Сказали "ні" біля вівтаря
Звичайно, для людини, з яким так жорстоко обійшлися, 100 євро - слабка втіха. Однак якщо ви не впевнені у своєму партнері, то краще не ризикувати. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

9. Прихована камера
Компанія пропонує подарувати собі або своїм друзям страховий поліс, який захистить його власника від зняття на приховану камеру. Якщо це відбудеться, то потерпілий може отримати аж до 1000 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

10. Чужа дитина
Хто мати - відомо достовірно. Питання в тому, хто батько. Чоловіки, які не довіряють своїй партнерці, можуть застрахуватися від даного ризику. У разі появи "рогів" вони отримають 500 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

За матеріалами: forins.com.ua