Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Де знаходяться найбільш "розбиті" дороги в Україні

Найбільш «розбиті» дороги на сьогоднішній день знаходяться в західних областях України. Про це заявив голова Укравтодору Євген Прусенко.

Він також уточнив, що асфальтовому покриттю у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях потрібен серйозний ремонт, пише газета «Сегодня».

«На жаль, кожного дня з'являються все нові ями, особливо після дощів», - зазначає Прусенко.

За його словами, з початку 2013 року відремонтовано вже 93% руйнувань - ділянок з ямами і вибоїнами - на дорогах України. З 5 млн. 330 тис. квадратних метрів розбитих ділянок, зафіксованих з січня цього року, ліквідовано 5млн. 40 тис. Таким чином, залишилося ліквідувати 6% доріг з ямами і вибоїнами.

«Це не свідчить про те, що далі у нас не буде розвиватися руйнування. Від цього нікуди не дінешся », - підкреслив він.

Повністю була ліквідована ямковість на дорогах Криму, а також у Донецькій, Полтавській і Кіровоградській областях.

"Укравтодор" планує вдвічі збільшити темпи ліквідації ямковості, щоб завершити ремонт впродовж тижня-двох.

Відзначимо, що навіть з відсутністю ям більше 53% доріг України за таким критерієм як «рівність» не відповідають нормам.

Нерідко через ями на дорогах відбуваються аварії. Щоб уберегти себе від непередбачених витрат варто придбати поліс добровільного автострахування КАСКО.

Нагадуємо, Страхова компанія «Рідна» пропонує вигідні тарифи на автострахування, гарантує своєчасність і чесність виплат, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта!