Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Сусіди активно страхують життя

Продажі полісів страхування життя у сусідній Росії останнім часом виросли на 84%.

Страхові збори найбільших страховиків життя виросли в першому півріччі у порівнянні з аналогічним періодом 2012 р. на 64,1% до 46,47 млрд.руб.

А виплати збільшилися лише на 4% до 5,43 млрд руб., підрахували в Асоціації страховиків життя і Всеросійському союзі страховиків, пишуть російські "Ведомости".

Основний внесок зробили премії зі страхування життя, що склали 34,42 млрд. руб. (+84,4%).

Збори з особистого страхування збільшилися на 24,8% до 12,05 млрд руб. Виплати зі страхування життя навіть скоротилися на 8,1% до 4,01 млрд руб., а виплати з особистих видів страхування збільшилися на 66,3% до 1,42 млрд руб.

«Ринок страхування життя продовжує активне зростання в основному за рахунок збільшення обсягу продажів через банківський канал», - йдеться в заяві Асоціації страховиків життя і Всеросійського союзу страховиків. У союзі та асоціації, втім, вважають, що «загальний приріст премії був забезпечений не тільки за рахунок продажів програм страхування життя і здоров'я позичальників споживчих кредитів, але і за рахунок продажів продуктів накопичувального та інвестиційного страхування».

В Україні страхування життя ще не настільки поширене, але популярність даного виду страхування зростає.

Отримати грамотну консультацію з приводу страхування життя, накопичувального страхування та пенсійного страхування можна за тел.: 050-352-85-76.