Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ буде перевіряти технічний стан автомобілів просто на дорогах

Державтоінспекція закупить 90 мобільних лабораторій для перевірки технічного стану автомобілів прямо на дорогах.

Згідно з Державною цільовою програмою підвищення безпеки дорожнього руху, до 2016 року правоохоронці отримають 90 мобільних діагностичних станцій.

Про це повідомляє auto.mail.ru

За словами начальника Центру безпеки дорожнього руху МВС України Сергія Будника, всі станції оснащені сучасним обладнанням, свідчення якого не викликають сумнівів.

Правоохоронці зможуть проводити діагностику основних систем автомобіля, а не визначати його технічний стан “на око”.

Втім, зупиняти будуть не всі, а тільки ті транспортні засоби, які викликають підозру або мають очевидну несправність або невідповідність стандартам, наприклад, занадто сильне тонування або непрацюючі світлові прилади.

Нагадаємо, правоохоронці підрахували, що через технічно несправний транспорт збільшилася кількість аварій на дорогах. За словами Сергія Будника, поганий технічний стан не є головною причиною ДТП, але кількість аварій через поломки продовжує зростати. Найбільше ДТП, як і раніше, трапляється через перевищення швидкості та порушення правил маневрування.