Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

У МТСБУ назвали страхові компанії з низькою якістю послуг
Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило в листопаді показники діяльності страхових компаній- членів МТСБУ за перше півріччя 2013 року, оцінивши їх фінансовий стан, кількість скарг страхувальників і якість врегулювання збитків.

В оцінці МТСБУ взяли участь 81 страхова компанія- член МТСБУ, з яких 52 страховика мали високий рівень загальної оцінки діяльності та фінансового стану (в 1 півріччі 2012 року їх було 56 з 79), 18 - середній ( 20 у 2012 р.) і 3 страховика - низький.

Оприлюднення показників здійснюється за згодою кожної страхової компанії.

СК «Allianz Україна» і «Український страховий дім» відмовилися оприлюднити показники і не взяли участь у дослідженні МТСБУ.

У страхових компаній Енергорезерв , Кримська страхова компанія, Крона, ЛЕММА, Провіта і Страховий капітал, які були виведені з членства МТСБУ, були анульовані і відкликані ліцензії на здійснення ОСАЦВ.

Низький рівень якості врегулювання страхових випадків у 1 півріччі 2013 показали 12 страховиків (торік - 9СК ) : ВЕЛТА , СТзДВ Гарантія, Еталон, Здорово, Інтер -Поліс, Каштан, НОВА, Оранта , Остра, Україна, UTICO, Юнівес .

Найбільша кількість скарг * від страхувальників і потерпілих в першому півріччі 2013 було отримано на 14 страхові компанії , серед  яких (за алф. ): АСКА , СТзДВ Гарантія, Дніпроінмед , Здорово, Інкомстрах , Інтер -Поліс , Каштан , НАСТА, Оранта, Оранта - Лугань , Остра, Україна, Укргазпромполіс , UTICO. Крім цього 4 страховика надали недостатньо даних для аналізу.

Нагадуємо, страхова компанія «РІДНА» повністю виконує свої зобов'язання перед клієнтами і гарантує чесність і своєчасність страхових виплат.

* Показник за кількістю скарг відносний: співвідношення скарг від страхувальників і потерпілих на компанію , що надійшли до МТСБУ за вказаний період, до кількості врегульованих компанією за цей період справ.

За матеріалами: forinsurer.com