Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Експерти назвали одну з серйозних причин аварій

Американські експерти провели чергове дослідження, що стосується автомобілістів і безпеки на дорогах.

З'ясувалося, що водії не дивляться на дорогу в середньому 10% від часу перебування за кермом. Така неуважність - одна з серйозних причин аварій.

Згідно з останніми дослідженнями, проведеними в США, водії, в середньому, 10 % часу не дивляться на дорогу в ході руху або відволікаються на щось в самій машині.

В опублікованому в "Медичному журналі Нової Англії" дослідженні, що проводилося протягом року, зазначається, що від дороги і кермування постійно відволікаються і новачки, і більш досвідчені водії.

Ризик аварії, підкреслюється в статті, збільшується, коли водії говорять по мобільному телефону, розглядають що-небудь уздовж дороги або їдять за кермом.

Колектив Страхової компанії «Рідна» закликає водіїв бути уважними і не втрачати пильність, перебуваючи за кермом свого «залізного коня» і завжди пам'ятати про можливі небезпеки, які нерідко зустрічаються в дорозі.

Зокрема, ще раз нагадаємо про те, що у зв'язку зі складними погодними умовами (туман, температура повітря, яка тримається близько нуля і провокує появу ожеледиці) зросла кількість ДТП на дорогах України.

Будьте уважними і обережними!