Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Інцидент з Шумахером став ще одним нагадуванням про заходи обережності

На думку президента Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Наталії Гудим , найуспішніший автогонщик за всю історію Формули -1, семиразовий чемпіон світу і автор численних рекордів, Шумахер сотні разів ризикував своєю головою в боліді, але мало не втратив її, катаючись на звичайних лижах.

Гірські лижі, звичайно, не найбезпечніший вид спорту. Тому, наприклад, в Україні страхові поліси для туристів, що відправляються кататися на лижах, коштують дорожче звичайних - близько $10 на день. Це невисока ціна за гарантію якісного лікування, в тому числі і складних травм, а також доставки до лікарні у важкодоступній місцевості. Але багато українських туристів вважають інакше. Люди купують недорогі медичні поліси з мінімальним набором ризиків, розраховуючи на те, що на курорті з ними нічого не трапиться. Тим паче на лижах, у яких немає ні коліс, ні крил.

На жаль, деякі туроператори, щоб знизити вартість путівки, із задоволенням підтримують цю помилкову думку, пропонуючи туристам найдешевшу страховку, що захищає тільки від стандартних ризиків. Вирушати з нею в гори - нерозсудливо.

Ще більш нерозважливо взагалі не страхуватися. Навіть наші забобонні альпіністи, що не визнають іншого захисту, ніж страховка за допомогою мотузки, відмовляються від даного забобону. Один з останніх прикладів - родичі загиблих влітку в Пакистані альпіністів готуються отримати страхову виплату після оформлення документів про вступ у спадщину. Це не компенсує їм втрату рідних, але полегшить фінансовий тягар.

Експерт вважає, що у Шумахера була страховий захист високої якості. Як і у канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка нещодавно отримала травму вже на бігових лижах. Хоча ці люди мають достатньо міцне фінансове становище і без поліса можуть отримати найкращий догляд та лікування. Але вони європейці, а в Європі жити без страховки - поганий тон. Чого не скажеш про Україну.

Шумахеру, Меркель та іншим постраждалим на лижах цієї зими можна побажати якнайшвидшого одужання. Всім іншим любителям зимових видів спорту експерт радить не спокушати долю, економлячи на страховому захисті. Адже ніколи не знаєш, де впадеш.

За матеріалами: Корреспондент