Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Ринок страхування життя в Україні в 2013 році виріс на 35% до 2,4 млрд. грн.

Ринок страхування життя в Україні, за попередніми підсумками 2013 року, склав близько 2,4 млрд грн., що на 35 % більше ніж у 2012 році.

Таким чином він став третім за величиною після ринків страхування майна та автострахування, повідомив головний редактор журналу Insurance TOP Олександр Залєтов.

Cреди основних факторів, що впливають на розвиток сегменту страхування життя в Україні на сучасному етапі, збільшення споживчого кредитування; значне зростання страхових виплат за ризиком "дожиття" , підвищення соціальної відповідальності представників середнього класу за членів своїх сімей.

За підсумками 2013 року на роздрібне страхування життя припадає 95 %, а на корпоративне - 5 % обсягу страхових платежів.

Залєтов також зазначив, що пенсійна реформа фактично під питанням, оскільки після прийняття Податкового кодексу виникла норма про нарахування єдиного соціального внеску за договорами корпоративного страхування життя. При цьому погіршення законодавчих умов для реалізації конституційних прав громадян України на недержавне пенсійне забезпечення знижує інституційні можливості фінансових установ, підкреслив він.

За матеріалами: forinsurer.com