Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

МТСБУ застерігає автовласників

Моторне (транспортне) страхове бюро України нагадує автовласникам, що згідно із законодавством, відсутність у страховика ліцензії на здійснення ОСАЦВ є підставою для визнання судом таких договорів страхування недійсними.

Нагадаємо, за останні пів року кілька страхових компаній, що працюють на ринку України, були позбавлені ліцензій на здійснення страхової діяльності повністю або частково.

Зокрема, розпорядженням Нацкомфінпослуг від 05.12.2013 року було анульовано ліцензію страхової компанії "Статус" у формі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, яка набула чинності з 16.12.2013 року.

Також ліцензія ОСАГО була відкликана і анульована у СК "Інкомстрах" (31.10.2013) та СК "Провіта" (26.09.2013).

МТСБУ зазначає, що відповідно до законодавства, відсутність у страховика ліцензії на здійснення ОСАЦВ є підставою для визнання судом таких договорів страхування недійсними.

Крім цього, заяви на припинення членства в МТСБУ були подані СК "Енергорезерв" , СК "ІнтерЕкспрес" , "Кримська страхова компанія" і СК "ЛЕММА" .

Нагадаємо, що МТСБУ оприлюднило показники діяльності страхових компаній-членів МТСБУ за 9 місяців 2013 року, оцінивши їх фінансовий стан, число скарг страхувальників і якість врегулювання.

В оцінці взяли участь 81 страхова компанія-член МТСБУ, з яких 57 страховиків мали високий рівень загальної оцінки діяльності та фінансового стану, 13 - середній і 1 страховик - низький.