Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Більше 6,3 млн. грн. доплатили незадоволеним клієнтам страхових компаній

За січень-квітень 2014 завдяки сприянню МТСБУ, страховиками-членами бюро була здійснена виплата страхового відшкодування за 392 скаргами на загальну суму більше 6,3 млн. грн.

З початку 2013 року, Дирекція МТСБУ почала розглядати вищезгадані скарги по суті, що дає можливість МТСБУ здійснювати постійний моніторинг стану роботи страховиків і оперативно виявляти проблеми в діяльності останніх.

Завдяки втручанню МТСБУ, з 2013 року страховики доплатили громадянам понад 31,8 млн. грн. за результатами розгляду 1894 скарг.

Для інформування споживачів страхових послуг з оцінки діяльності страховиків на офіційному порталі МТСБУ також розміщується відповідна інформація, в тому числі за показником рівня скарг.

Нагадаємо, що Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вживає заходів, спрямованих на поліпшення якості надання страховиками послуг з ОСАЦВ.

За матеріалами: Форіншурер