Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг анулює ліцензії 10% страхових компаній

Поляков також спростував інформацію про те, що в Нацкомфінпослуг нібито поділили страховиків на "білих", "сірих" і "чорних".

"Ніяких списків не існує. Ми обіцяли розвивати класичний ринок України. Зрозуміло, що ми повинні це робити на базі тих компаній, які працюють порядно. Таких компаній, на жаль, мало, - близько 5 %. Але, тим не менш, вони повинні бути зразком для всіх інших ", - підкреслив він.

При цьому глава регулятора зазначив, що такі компанії будуть партнерами Нацкомфінпослуг і їм нададуть максимальний режим допомоги.

Йдеться переважно про компанії з іноземним капіталом, а також про невелику кількість вітчизняних компаній, які ведуть чесний бізнес.

Що стосується інших страховиків, то їм будуть надані рекомендації щодо необхідних змін у роботі, які допоможуть їм стати зразковими компаніями класичного ринку. "Це абсолютно європейська модель, коли регулятор через пруденційний нагляд надає допомогу учасникам ринку", - підкреслив Поляков.

За його словами, в частині чистки ринку від недобросовісних гравців Нацкомфінпослуг покладає великі надії на страхові асоціації, які самі повинні повідомляти регулятора про наявність компаній, що займаються демпінгом, схемним страхуванням тощо.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна