Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

На які страхові компанії скаржаться найбільше?

Страхові компанії Кримська страхова компанія і ЛЕММА подали заяву на припинення членства в МТСБУ, а у СТзДВ «Гарантія» була тимчасово припинена ліцензія на здійснення ОСАЦВ. У НАСК «Оранта» проводиться аудит, тому даних немає.

Низький рівень якості врегулювання страхових випадків за 2013 показало 11 страховиків: ВОНА (раніше СК "Велта"), Гарант - Авто, Еталон, Здорово, Інтер-Поліс, Мотор-Гарант, НОВА, Страховий капітал, Україна, Український страховий дім і UTICO.

Найбільша кількість скарг від страхувальників і потерпілих* за 2013 було отримано на 10 страховиків, серед яких: ВОНА, Еталон, Інтер-Поліс, Країна, Мега-Гарант, Оранта-Лугань, Страховий капітал, Український страховий дім, Ю.Бі.Ай і UTICO.

*Показник за кількістю скарг відносний: співвідношення скарг від страхувальників і потерпілих на компанію, що надійшли до МТСБУ за вказаний період, до кількості врегульованих компанією за цей період справ.

Інформація про діяльність страховиків представлена ​​трьома якісними показниками:

1. Оцінка діяльності страховика і оцінка його фінансового стану - характеризує достатність і ліквідність активів для виконання страховиком зобов'язань, а також характеризує значення фінансових та інших показників діяльності страховиків-членів МТСБУ.

2. Якість врегулювання збитків (складова загальної оцінки діяльності) - характеризує частку вимог, врегульованих страховиком протягом звітного періоду в термін до 120 днів від дати ДТП до остаточної виплати відшкодування.

3. Рівень і кількість скарг від потерпілих та страхувальників (складова загальної оцінки діяльності) - характеризує співвідношення кількості скарг на дії або бездіяльність страховика, що надійшли в МТСБУ, до загальної кількості врегульованих страховиком страхових випадків за звітний період.

 

За матеріалами: Форіншурер