Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

6% українських водіїв не купують обов’язкову автостраховку

За таку страховку більшість автомобілістів платять від 3,5 тисяч до 5 тисяч гривень. А от кожен десятий водій купує для свого авто обидві страховки.

У той же час 6% від усіх респондентів відзначили, що вони взагалі не страхують своїх залізних коней. Серед них не тільки власники недорогих авто, а й ті водії, чиї автомобілі коштують понад 20 тисяч доларів. Кількість таких респондентів становить п'яту частину від усіх, у кого немає страхового поліса.

Під час опитування також було з'ясовано, що страхові випадки за останній рік відбувалися у 8% українських водіїв. В основному це були ДТП. Також нещасні випадки з авто траплялися і у тих, хто не купував страховку. Таких водіїв виявилося 19%.

Опитування проводилося серед користувачів сайту AUTO.RIA.com. В опитуванні взяли участь 6033 респондентів з усієї України.

У такій ситуації не зайвим буде придбати поліс автострахування КАСКО для надійного захисту вашого автомобіля. Нагадуємо, СК «Рідна» пропонує поліси автострахування на вигідних умовах.

 

За матеріалами: Finance.ua