Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Де і як придбати медичну страховку для дитини

Киянка Марина Романова ось уже три роки - клієнт страхової компанії з добровільного медичного страхування. «Застраховані всі - я, чоловік і двоє синів. За страховку потрібно дякувати роботодавцю чоловіка - завдяки корпоративному страхуванню нам і дісталися поліси ДМС. Чи задоволена я? Більш ніж. Сервіс на рівні, будь-яка медична проблема вирішується оперативно і в хорошій клініці», - розповіла пані Романова.

Страхові компанії дійсно займаються добровільним медстрахуванням (ДМС) і якість послуг дуже пристойна. Проте людині «з вулиці» скористатися всім цим щастям непросто - страховикам найбільше подобається страхувати тих клієнтів, за яких платять юрособи - корпоративний сегмент. Корпорації платять відразу і багато, а корпоративні клієнти в середньому хворіють не надто часто. Та й претензії за послуги з оплаченими чужими грошима полісами пред'являються рідше, ніж за купленими за свої кровні.

Так що звичайних громадян страховики, на жаль, увагою не балують, як і їхніх дітей. «Програми для діток пропонуються при корпоративному страхуванні колективу. Ця ситуація пов'язана із високою збитковістю страхування дітей. Страховики готові нести витрати по дитячих страховками тільки при наявності рентабельного корпоративного клієнта», - пояснюють експерти ринку. Однак, існують компанії, які пропонують дитяче медичне страхування на вигідних умовах всім охочим.

Зазвичай оформляється дитяча страховка на рік, страхова сума - 100-150 тис. грн. Ціна поліса залежить від включених в страховку опцій, винятків, лімітів на певні види послуг, а також переліку обслуговуючих клінік. Залежить ціна і від віку: як правило, для діток до трьох років вона трохи вища, ніж для клієнтів у віці 4-16 років.

У стандартний поліс ДМС включена амбулаторно-поліклінічна допомога (консультації фахівців, аналізи, виклик лікаря додому), стаціонар (екстрений і плановий), швидка та невідкладна допомога, а також купівля ліків. Стоматологія - тільки в рамках ліміту (1-1,5 тис. грн.). Ціна такого поліса - 5-10 тис. грн.

Деталі важливі

Перед укладенням договору страхування необхідно заповнити декларацію про здоров'я дитини. На підставі поданої декларації вартість програми страхування може змінитися в порівнянні з базовою ціною.

Заповнюючи декларацію, доведеться згадувати всі деталі, що стосуються стану дитини. І така відвертість не завжди на користь клієнта. «Якщо у дитини є хронічні хвороби, то компанія може не тільки підвищити на 40-50% ціну поліса, але і взагалі відмовити у страхуванні», - попередила кореспондента "Денег" менеджер однієї зі страхових компаній.

Вибираючи програму ДМС, не зайвим буде заглянути в обмеження. Адже оплачувати «зовсім все» страховики не стануть. Страховка не покриє вроджені захворювання і стани, у тому числі отримані під час пологів. Крім цього не покривається діагностика і лікування спадкових генетичних захворювань, деформацій та хромосомних порушень, дитячий церебральний параліч, гіпоксично-ішемічне пошкодження нервової системи, порушення мови, психофізичного розвитку та розвитку опорно-рухового апарату, - попереджають страховики.

Отже, що потрібно врахувати, вибираючи медстраховку для дитини:

Знаходимо компанії, які готові продавати медстраховки для дітей.

Розглядаємо альтернативу - сімейна медстраховка (батьки + діти). Якщо намічено страхувати всіх членів сім'ї - так може бути вигідніше.

Вивчаємо умови-1 - покриваються захворювання, порівнюємо зі своїми потребами.

Вивчаємо умови-2 - виключення, що не покриваються страховкою.

Вивчаємо умови-3 - ліміти витрат за окремими видами захворювань та / або послуг.

Вивчаємо умови-4 - тариф і страхова сума.

Вивчаємо умови-5 - список обслуговуючих клінік.

Робимо остаточний вибір між 2-3 страховими компаніями.

З'ясовуємо, які довідки про стан здоров'я дитини можуть зажадати при підписанні договору. І отримуємо їх.

Підписуємо договір і вносимо оплату. З'ясовуємо контакти асистанс-служби.

Якщо Вас зацікавила медичне страхування дітей, звертайтеся до нас!

Пропонуємо програми медичного страхування на вигідних умовах.

Щодня, з 9 до 18, проводимо консультації з медичного страхування дітей і дорослих.

Попередній запис за телефонами: 044 425-00-95, 044 425-12-90, 050 411-48-11.