Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Сонячні неприємності - страхові випадки, про які потрібно знати
Так, українська туристка 35 років, перебуваючи в червні 2014 на відпочинку на сонячному Кріті, не контролювала час свого перебування на сонці, в результаті чого отримала неприємні червоні плями по всьому тілу і діагноз «сонячний дерматит». Ще один свіжий випадок: турист з України, 32 роки, звернувся в асистанс за допомогою, оскільки заснув на турецькому пляжі, в результаті чого сильно обгорів. Діагноз - сонячний опік; симптоми - сильне почервоніння шкірного покриву, печіння, свербіж.

Сонячні опіки і алергічні реакції, отримані через занадто довге перебування туриста на пляжі або в інших місцях, страховики характеризують як безтурботне ставлення до свого здоров'я. Тому такі випадки страховий поліс зазвичай не покриває, і туристам доводиться лікуватися за свій рахунок.

Слід розрізняти випадки сонячних опіків і схожі за симптомами захворювання. Приміром, деякі алергічні захворювання можуть давати шкірні реакції, схожі з сонячними опіками. Наприклад, якщо мова йде про харчової алергії. Всі витрати на візит до лікаря і необхідні медикаменти покриваються страховою компанією.

Якщо турист «згорів», то компенсації від страхової компанії очікувати не варто. А ще краще прислухатися до рекомендацій медиків і загоряти в безпечні години до 11.00 і після 17.00, користуватися сонцезахисними кремами і не забувати прислухатися до власних відчуттів. Про всяк випадок варто захопити з собою у відпустку відповідні засоби - пантенол або рятувальник.

Висновок: туристам доведеться лікувати сонячні опіки і алергічні реакції на сонці за свій рахунок, страховий поліс для виїжджаючих за кордон такі випадки не покриває.

 

За матеріалами: ЛСОУ