Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Чи потрібне накопичувальне страхування для захисту дитини?
Зараз спостерігається така ситуація, коли батьки часто недооцінюють значимість страхування, не володіючи в необхідному обсязі інформацією.

Однак сучасні пакети дитячого страхування пропонують значні можливості щодо забезпечення якісного медичного обслуговування в разі потреби аж до досягнення дитиною 18-річного віку.

Якщо батьки хочуть застрахувати дитину від нещасного випадку, вони вибирають програму з так званих «ризикових» різновидів.

Тобто страховка починає діяти в разі втрати дитиною здоров'я або смерті через нещасний випадок. Вона є найбільш поширеною.

Досить затребуваною є сезонна страховка, наприклад, на період літніх канікул, при цьому страхова програма може бути обрана абсолютно будь-яка.

Стандартний страховий поліс для дитини не передбачає всіх тонкощів страхування, тому при поїздках за кордон краще оформити медичну страховку, яку зареєструє туроператор, щоб уникнути складнощів і різного тлумачення умов договору.

Найбільш перспективним і оптимальним варіантом захисту безпеки дитини є накопичувальне страхування. У цьому випадку на рахунок вноситься певна сума згідно встановленого терміну програми накопичення, а коли термін страховки закінчується, застрахована особа гарантовано отримує заявлену суму.

Що робити, якщо настав страховий випадок

Сучасні механізми страхування, спеціально розроблені для роботи з маленькими клієнтами, описують стандартні дії при настанні страхового випадку.

Найперше, що потрібно зробити, - це повідомити страховика про настання страхового випадку та його деталі. Якщо страховий випадок настав за кордоном, то потрібно так само спочатку зателефонувати в страхову службу (на полісі часто вказується номер для викликів з роумінгу), при цьому диспетчер повинен сказати вам, в який медичний заклад ви можете звернутися за допомогою.

Обовязково вкажіть свої персональні дані і номер страховки, потім докладно розкажіть про обставини, що супроводжують даний випадок. Після такого повідомлення в зазначений у договорі проміжок часу необхідно під'їхати в страхову компанію для пред'явлення оригіналу страхового документа та інших паперів (довідок, рецептів на ліки, чеків).

За матеріалами: Делайт новини

Докладніше дізнатися про накопичувальне страхування, пенсійне страхування і страхування життя можна за тел.: 050-352-85-76