Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

У групі високого ризику знаходяться 14 страхових компаній України

За даними Нацкомфінпослуг, у групі високого ризику знаходиться 14 страхових компаній України, у групі середнього ризику - 15 страховиків і низького - 50 компаній.

На сьогодні, в чотирьох страхових компаніях завершила роботу тимчасова адміністрація, в трьох ще продовжує.

Крім цього, Нацкомфінпослуг продовжила термін усунення порушень фінансового законодавства компанією до 1 грудня 2014 року і затвердила план відновлення фінансової стійкості УСК «Гарант-Авто».

Регулятор, в рамках плану фінансового оздоровлення, узгоджував з акціонерами питання збільшення капіталу страховика та здійснення виплат клієнтам.

У Нацкомфінпослуг також повідомили, що протягом першого півріччя було анульовано ліцензії 32 страхових компаній, зупинені дії ліцензій у 39-ти і відновлено у 6-ти страховиків.

У першому півріччі 2014 року до Нацкомфінпослуг надійшло 5,8 тис. скарг на діяльність страхових компаній. Сума страхових відшкодувань, доплачених потерпілим за звітний період, склала 30,6 млн. грн.

Нагадаємо, що пріоритетними напрямками в роботі регулятора з нагляду за страховими компаніями є: вдосконалення розрахунку фінансових нормативів, встановлених для дотримання страховиками, в першу чергу, за розрахунком фактичного запасу платоспроможності, спрощення процедури реєстрації правил страхування та погодження набуття істотної участі, а також внесення змін у правила формування страхових резервів, зокрема, у приватні проведення тесту адекватності страхових зобов'язань.

 

За матеріалами: forINSURER.com