Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ повідомляє про масові крадіжки елітних машин у столиці

У Києві з кожним днем зростає кількість автомобільних угонів. Такого напливу гастролерів не пам'ятають навіть бувалі даішники.

Якщо раніше в тиждень крали від 3 до 8 автомобілів, сьогодні ця цифра збільшилася приблизно в 10 разів.

Наприклад, в Дніпровському районі Києва викрали чорний "Міцубісі Паджеро" 2008 року випуску, а в Печерському - зовсім новий "Тойота Ленд Крузер 200", який придбали лише кілька місяців тому.

Також злодії вкрали "Міцубісі Лансер" 2007 року випуску. А в Солом'янському районі викрали мотоцикл "Хонда Стід".

На жаль, знайти по гарячих слідах автомобілі не вдалося.

У міліції кажуть, уподобання злодіїв значно змінилися. Якщо раніше в пріоритеті були радянські ВАЗи, тепер виключно автомобілі еліт-класу. Найбільше викрадачі люблять "Лексуси", за останні два місяці їх вкрали кілька десятків.

- Водії "Лексус" деколи скаржаться, мовляв, чого ви нас постійно зупиняєте. Але зрозумійте правильно, хтось краде ці машини пачками, а ми намагаємося водіїв захистити, - виправдовуються в ДАІ. - Якщо у вас є документи на авто, жодних питань у інспектора не виникне, поїдете далі.

За матеріалами: «Комсомольская правда в Україні»


Нагадуємо, купуючи поліс страхування автомобіля КАСКО в страховій компанії "РІДНА" ви гарантуєте своєму "залізному коню" надійний захист.