Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ нагадує - не забудьте увімккнути фари!

Українська Державтоінспекція нагадує водіям, що з 1 жовтня при русі за межами міст потрібно їхати з включеним ближнім світлом фар.

Не за горами 1 жовтня, у зв'язку з чим ДАІ нагадує всім водіям - саме з цього часу при русі за межами міст потрібно їхати з включеним ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Ця вимога передбачена п. 9.8 ПДР, який свідчить, що «з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар».

За порушення даного пункту Правил водіям загрожує штраф в розмірі 425-510 грн відповідно до год. 2 ст. 122 КпАП України.

Як повідомили в ДАІ, вимога про рух за містом з увімкненим ближнім світлом фар чи ходовими вогнями введена з 15 квітня 2013 року і вітчизняні водії вже повинні добре знати це правило і чітко виконувати його.

Відповідно, працівники ДАІ вже не будуть ліберально ставитися до подібного порушення, обмежуючись, як раніше усним попередженням і роз'яснювальною роботою.

 

За матеріалами: www.autocentre.ua