Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг призупинила ліцензії чергової страхової компанії

Нацкомфінпослуг призупинила три ліцензії страхової компанії "ТАС", яка входить в бізнес-групу Сергія Тігіпка, - на ОСАЦВ, КАСКО і добровільне медстрахування.

Розпорядження про призупинення ліцензій було прийняте 2 жовтня, йдеться на сайті комісії. Його причина не називається.

Інвестиційно-фінансова група "ТАС", до якої входить однойменна СК, заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України.

Також стало відомо, що "Український страховий дім" з 3 жовтня 2014 позбавлено статусу асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), повідомляється на сайті бюро. Підставою для припинення членства стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів бюро більше двох місяців.

Бюро відзначає, що припинення членства "Українського страхового дому" в МТСБУ не звільняє страховика від виконання зобов'язань за укладеними раніше договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Нагадаємо, "Український страховий дім" працює на страховому ринку з 2003 року. Має 23 ліцензії на різні види обов'язкового і добровільного страхування.

 

За матеріалами: Lb.ua, delo.ua