Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

В Україні буде кілька моделей медичного страхування

В Україні не буде єдиної моделі медичного страхування.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Він зазначив, що на сьогоднішній день у світі існують різні моделі медичного страхування.

"Одної моделі не буде і не повинно бути. Наприклад, у державного страхування є кілька варіантів: це державні гроші, за які закуплять страховку через приватні страхові компанії або держава сама створює страхову компанію", - зазначив міністр.

Квіташвілі зауважив, що Україні не варто вибудовувати в страховій медичній сфері "державні фінансові корпорації".

"Думаю, треба Україні відходити від державних фінансових корпорацій. Тому що коли держава бере на себе страхові ризики, то вона бере їх на все населення. І дуже важко все там розрахувати ... В Україні ситуація зараз вкрай сккладна, і так бездумно витрачати гроші не можна", - зазначив чиновник.

У той же час міністр висловив переконання, що у страховий медичний поліс не варто включати покриття витрат на лікування захворювань хронічних і тих, які вимагають високотехнологічних маніпуляцій (наприклад, трансплантація органів).

"Це потрібно все залишити на центральному рівні. Так простіше, зручніше, легше і ефективніше це фінансувати. Якщо перевести це в страховку, то поліс буде дуже дорогим, тому що всі ці ризики вже поширюються на всіх, хто застрахується", - додав Квіташвілі.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що в Україні буде введене повноцінне медичне страхування.

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Лазоришинець висловив переконання, що державні та комунальні медичні установи України повинні отримати статус неприбуткових підприємств.

А міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі вважає, що Україні для переходу на страхову медицину потрібно від 1 до 2 років.

 

За матеріалами: ПрессОрг