Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Перевізників зобов'яжуть страхуватися для виплати компенсацій пасажирам

Перевізники України будуть зобов'язані страхувати свою відповідальність перед пасажирами і третіми особами за заподіяння шкоди їх здоров'ю, майну, а також у разі смерті внаслідок експлуатації транспортного засобу.

Зобов'язання буде введено для автомобільних, міських електричних, залізничних, судноплавних перевізників (морських і тих, що працюють на внутрішніх водних шляхах).

Відповідний законопроект, яким будуть внесені зміни в законодавство України, розроблений Мінінфраструктури.

Страхова премія, що буде сплачуватися пасажиром, буде входити у вартість квитка.

Крім того, в законі «Про страхування» такий обов'язковий вид страхування як особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, пропонується замінити на обов'язкове страхування відповідальності перевізників, які надають послуги на вищезазначених видах транспорту.

У прикінцевих положеннях законопроекту йдеться, що документ набуде чинності через шість місяців після опублікування в офіційній пресі.

Кабміну доручається забезпечити приведення міністерствами та відомствами їхніх нормативно-правових актів у відповідність із цим законом.

 

За матеріалами: Дело