Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Ліміти з "автоцивілки" в Україні хочуть збільшити в 2 рази

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України виступила з ініціативою збільшити вдвічі ліміти по ОСАЦВ за шкоду, заподіяну майну, життю і здоров'ю потерпілих у ДТП.

МТСБУ підготувало відповідну пропозицію для погодження з Нацкомфінпослуг.

Так, нові ліміти ОСАГО можуть ввести з 1 квітня 2015 року. По майну ліміти відповідальності пропонується підвищити з 50 тис. грн. до 100 тис. грн., а по життю і здоров'ю - з 100 тис. грн. до 200 тис. грн.

Востаннє ліміти відповідальності підвищувалися в серпні 2010 року.

Президія МТСБУ також просить Нацкомфінпослуг зняти верхню межу діапазону підвищувальних коефіцієнтів ОСАГО.

Як наслідок, страховики самі визначатимуть необхідність підвищення вартості автоцивілки, тобто страховий ринок зможе перейти до вільного ціноутворення, про який говорилося давно.

Питання про перегляд тарифів ОСАГО буде підніматися після того, як будуть переглянуті ліміти відповідальності у бік підвищення.

За оцінками страховиків, вартість ОСАЦВ в Україні може зрости в 1,5 рази. Тобто, наприклад, вартість поліса на легковий автомобіль до 1600 куб. м. для Києва буде збільшена з 1020,60 грн. до 1530,90 грн.

 

За матеріалами: Форіншурер