Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Ціни на автостраховку збираються підняти на 30%

З 1 квітня, як планувалося, тарифи на "автоцивілку" не виросли. Однак, здорожчання не уникнути.

Президія МТСБУ прийняла рішення, яким рекомендує страховикам скорегувати тарифну політику по обов'язковому страхуванню підвищити коригуючі коефіцієнти.

Про це повідомили в прес-службі МТСБУ з посиланням на підсумки засідання 19 березня.

«Рекомендовані президією значення коригуючих коефіцієнтів знаходяться в межах діапазонів їх розмірів, затверджених регулятором страхового ринку в 2011 році, і призведуть до підвищення страхових платежів на 25-30%», - йдеться в повідомленні.

У бюро запевняють, що зміна розміру страхових платежів є мінімально необхідною і забезпечить виключно компенсацію прогнозованого збільшення витрат на ремонт пошкоджених транспортних засобів, виходячи з розрахунку курсу гривні до долара, встановленого при формуванні бюджету України на 2015 рік (21,7 грн/$).

Страховики очікують, що подорожчати "автоцивілка" може у травні поточного року.

Згідно з даними МТСБУ, після рекомендованого збільшення коригуючих коефіцієнтів середній страховий платіж для українського автовласника становитиме близько 450 грн. на рік.

За даними Ради Бюро системи міжнародного страхування «Зелена картка», в 2013 році середній страховий платіж за внутрішніми договорами обов’язкового страхування відповідальності власників транспортних засобів в країнах Європи складав 134 євро (від 65 євро в Угорщині до 424 євро в Швейцарії). Середнє співвідношення страхових виплат та страхових премій в країнах Європи дорівнювало 0,56 та коливалося від 0,39 в Хорватії до 0,67 в Австрії. Середня сума страхової виплати, включаючи виплати за життя та здоров’я, складала 1761 євро (від 764 євро в Угорщині до 4122 євро в Швейцарії).

Протягом останніх трьох років страховики-члени МТСБУ щорічно врегульовують біля 100 тис. страхових вимог на суму біля 1 млрд. грн.

У 2014 році співвідношення страхових виплат до страхових премій складало 0.4, середня виплата за шкоду майну - біля 10 тис. грн., середній страховий платіж – 330 грн.

Шановні автовласники! У вас ще є шанс купити поліс ОСАЦВ за старою ціною у страховій компанії "Рідна".

Крім того, у вас є можливість покращити страховий захист вашого автомобіля за невеликі кошти: на додаток до обов'язкового автострахування ви можете укласти договір ДЦВ (“добровільна автоцивілка”).

Це дозволить вигідно збільшити лімити відповідальності, не витрачаючи зайвого.

Подробиці про добровільне й обов'язкове автострахування, лімити відповідальності та знижки від надійної страхової компанії “Рідна”, будь ласка, дізнавайтеся за телефонами:

(044) 425-00-95, 425-12-90, 425-53-28, (095) 33-000-93